Cultuur in het Bostheater: vrijdag 10 augustus

Het is onderhand een traditie geworden. Een excursie in de zomer naar het Openluchttheater in het Amsterdamse Bos. Dit jaar wordt gespeeld `De meeuw van Tsjechov`. We hopen naar de voorstelling te gaan en wel op vrijdag 10 augustus a.s. De kosten bedragen 18 euro per entreebewijs. U kunt zich aanmelden tot maandag 6 augustus.

Dat kan door even een mail te sturen naar Eliane Vermeer: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We ontmoeten elkaar die avond rond 18.15 uur bij de parking van de Bron en vertrekken vandaar om 18.30 uur. We doen dat op de manier van carpooling. Met elkaar dus en we delen onze zitplaatsen. Voorafgaande aan de voorstelling is er een picknick in het theater. Een ieder neemt zijn of haar eigen natje en droogje mee en dat delen dan met elkaar. Dat is altijd op zich al een feest. Van harte aanbevolen!