Lezersonderzoek Drieluik

De wijkgemeenten Bronwijk en Goede Herderkerk geven al heel wat jaren het blad Drieluik uit. Het verschijnt zes keer per jaar. Voor het maken en verspreiden van dit blad zijn heel veel mensen nodig en die zijn steeds moeilijker te vinden. Zoals u wellicht ook weet, gaan beide wijken in september samen en komt er één nieuwe wijkgemeente: Goede Bron. In dit kader kijken wij naar onze communicatiemiddelen (Drieluik, zondagsbrief, website) en bezien we of onze communicatie efficiënter kan worden georganiseerd en actueel kan blijven of zelfs actueler. Daarom vindt u hieronder een link naar een lezersonderzoek van Drieluik.

Als u gebruik maakt van de volgende link https://goo.gl/forms/vApDsmLRlO7eT8To2 kiest u ervoor om het lezersonderzoek digitaal in te vullen. Hartelijk dank daarvoor. Dit scheelt heel veel tijd bij de verwerking. Het invullen kost u ongeveer vijf minuten.

ONDER DE INZENDERS VERLOTEN WIJ EEN TAART!

Uw reactie ontvangen we graag uiterlijk 31 mei 2018. Dank voor de moeite!

De werkgroep Communicatie
André van Gameren, Marina Kapteyn en Bart Tetteroo