Terugblik jeugdkamp 2015

Vrijdagmiddag om 17.00 uur kwamen de 24 jeugdigen aan op de camping in Noordwijk en kon het kamp echt beginnen!!! Tenten opzetten, luchtbedden oppompen en genieten van het warme weer!!! Iedereen had er erg veel zin!

Toen alle ouders weg waren en de tenten waren ingeruimd gingen we eten. Heerlijke tomatensoep met broodjes (speciaal voor Rob) bokworst. Nadat iedereen zijn buik had vol gegeten konden we op de fiets richting het strand. Cees Jan en IJsbrand vermaakte ons daar met een leuk kennismakingsspel. Na het spel weer terug op de stalen ros naar de camping. Het was een heerlijk zwoel avondje waar het nog lang onrustig bleef...

 • 01kamp
 • 02kamp
 • 03kamp
 • 04kamp
 • 05kamp
 • 06kamp
 • 07kamp
 • 08kamp
 • 9kamp

Zaterdag was het weer helaas minder, maar dit mocht de pret natuurlijk niet drukken. Na het ontbijt en de corvee gingen we aan de slag met het maken en versieren van vliegers!!! Wat werden er mooie kunstwerken gemaakt! Iedereen was er lang zoet mee, maar het leukste kwam nog toen de vliegers af waren....er stond een goede wind dus VLIEGEREN!!!! Een geweldig mooi gezicht hoe al die vliegers de lucht in gingen. Met name Sjoerd Wiesmeijer had de smaak te pakken en heeft zich lang met de vlieger vermaakt.

 • 00kamp2
 • 01kamp2
 • 02kamp2
 • 03kamp2
 • 04kamp2
 • 05kamp2
 • 06kamp2
 • 07kamp2
 • 08kamp2
 • 09kamp2
 • 10kamp2
 • 11kamp2

Na de lunch was het weer helaas nog niet verbeterd dus op naar het zwembad. De kinderen en de leiding hebben zich daar kostelijk vermaakt met het maken van bommetjes, matten afpakken, stoeien en zoveel mogelijk glijden van de glijbaan. Ook het avond zonnetje kwam niet, dus de bbq werd in de altijd mooie en praktische partytent gehouden. Speklapjes, worstjes, spairribs...mmmmmm!!!

's Avonds gingen we het bos in om fanatiek en eerlijk levend stratego te spelen. Daarna nog het dierengeluidenspel met levensechte pauwen, schapen, vissen en katten!! Deze avond lagen de jongeren veel sneller heerlijk uitgevloerd in de tenten!!

 • 01kamp3
 • 02kamp3
 • 03kamp3
 • 04kamp3
 • 05kamp3
 • 06kamp3
 • 07kamp3
 • 08kamp3

Zondag na het ontbijt werd de boel alweer afgebroken en maakten we ons klaar voor het laatste spel! Het geweldige bijbels loopspel. Kinderen renden over de camping om alle vragen zo goed en zo snel mogelijk te beantwoorden!!

En toen kwamen daar weer de ouders....velen van hen hadden heerlijke pannenkoeken gebakken die we met elkaar opaten. Het kamp zat er op.

We kunnen terug kijken op een mooi en gezellig kamp, waar de LOL overheerste!!! Hopelijk zien we volgend jaar iedereen weer terug!!!