Lezing over Noord-Macedonië via Kerkomroep

Jan Pons verzorgt op donderdagmiddag 7 mei a.s. om 15.00 uur een diapresentatie over Noord- Macedonië via www.kerkomroep.nl . In een tijd waarin de onderlinge contacten schaars zijn, deelt Pons graag met zo veel mogelijk mensen zijn ervaringen die hij opdeed bij een bezoek aan het Oost-Europese land. “We maken een rondreis door een gebied met veel natuur en cultuur”, zegt de Alphenaar. “Macedonië grenst aan Albanië, Griekenland en andere landen, maar is bij velen nog niet echt bekend. Hoofdstad Skopje en het Meer van Ohrid zegt sommigen wellicht meer.” 
De uitzending wordt verzorgd vanuit de studio van kerkelijke gemeenschap de Lichtkring, waar Panc Eikelenboom de techniek voor zijn rekening neemt. Ga naar www.kerkomroep.nl klik op ‘Vind uw kerk’, selecteer Alphen aan den Rijn / de Lichtkring en klik op ‘kijken’. De uitzending begint om 15.00 uur.