Kerkdiensten

Taizéviering de Bron 1 maart 19.00

Geworteld in vertrouwen 

In deze Taizéviering laten we ons inspireren door de gebedsdiensten van de broeders in Taizé.1 maart is de eerste zondag van de veertigdagentijd. De tijd van inkeer en bezinning, voorafgaand aan Pasen. Evenals de broeders uit Taizé houden wij het oecumenisch leesrooster aan en in deze veertigdagentijd kiezen we een sobere liturgie.

Hoewel de activiteiten in Taizé vooral voor jongeren zijn, raken deze vieringen mensen van alle leeftijden. Kenmerkende onderdelen zijn lange periodes van stilte (er is geen preek) en het meditatief herhalen van liederen. Zo ontstaat ruimte.
De cantorij van de Bron en enthousiaste jonge instrumentalisten verlenen hun medewerking aan deze dienst, die we als thema hebben meegegeven: “geworteld in vertrouwen”.
Weet je welkom!