Kerstpakkettenactie 2019

Ook dit jaar wordt door het DPA (Diaconaal Platform Alphen) en de Stichting Slimm de bekende Kerstpakkettenactie georganiseerd. De pakketten worden gemaakt door en voor Alphenaren. 
De Kerstpakkettenactie is er om iedere Alphenaar, waarvan iemand vindt dat hij of zij een steuntje in de rug verdient, een kerstpakket te bezorgen. Een persoon, huishouden of gezin kan worden aangemeld, omdat zij het financieel niet zo breed hebben of een zwaar jaar hebben gehad en het bekende steuntje in de rug wel kunnen gebruiken.
Kijk op de website van de organisatie kerstpakkettenactie-alphenaandenrijn.nl voor meer informatie over het opgeven van adressen, aanmelden als vrijwilliger, inleveren van artikelen of het geven van een financiĆ«le bijdrage
Op de zondagen 8 en 15 december kunt u voor of na de kerkdienst ook spullen inleveren in De Bron en De Goede Herderkerk.