Vooraankondiging boekenmarkt 2019 Goede Herderkerk

Het team van “Braderie- Boekenmarkt Goede Bron” organiseert dit jaar op 8 en 9 november de Boekenmarkt in de Goede Herderkerk.
We maken u nu alvast attent op dit evenement, zo heeft u ruim de tijd om de boekenkast door te kijken om te zien wat er weg kan. We hopen dat u ons weer voorziet van goede boeken die we kunnen verkopen op deze gezellige markt. Ik kan me wel voorstellen dat u allang een keer de kast heeft opgeruimd en dus geen boeken met over heeft. Wilt u dan eens vragen bij uw familie, vrienden en buren? Misschien kunnen zij wel boeken aan ons schenken.
U steunt met het doneren en met uw aankopen het goede doel, onze gemeente Goede Bron. Het inleveren kan op donderdag 7 november van 9.00 tot 15.00 uuer en vrijdag 8 november van 9.00 tot 12.00 uur. 

Met een hartelijke groet, namens het team
Jacquelien Christiaanse