Kerkdiensten

Startzondag Goede Bron 8 september

Op 8 september zullen we het nieuwe seizoen als één gemeente beginnen met een gezamenlijke kerkdienst in De Bron (aanvang 9:30 uur). Het belooft een mooie viering te worden met veel muzikale medewerking. Na afloop van de viering en aansluitend een kopje koffie/thee met iets lekkers gaan we naar de Goede Herderkerk waar om 11:25 uur het startsein wordt gegeven voor verschillende workshops (zie hieronder).  

Na deze workshops wordt er om 12:30 uur een heerlijke lunch geserveerd én om 13:15 uur sluiten we deze Startzondag af met een korte viering.
Via een informatie/invulblad dat wordt uitgedeeld na de kerkdienst kunt u zich aanmelden voor de lunch en een voorkeur opgeven voor deelname aan één van de workshop. Dit informatieblad kunt u ook hier downloaden en ingevuld insturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Een kort overzicht van de workshops. 
- “Een goed gesprek”: met een korte wandeling in de nabije omgeving van de GHK
- “Kennis van de Bijbel”: een quiz waarin we Bijbelkennis kunnen delen.
- “Ontdek Gebarentaal”: we leren in korte tijd enkele basisgebaren én Bijbelse begrippen.
- “Van Drieluik naar Kleurrijk”: een gesprek over ons nieuwe kerkblad.… wat vindt u er van?
- “Wie ben ik?”: een spel voor jong én oud waarbij inlevingsvermogen goed van pas komt.
- “Psalmen schilderen”: hoe verbeelden we een Psalmtekst in kleur - en lijnenspel?
- “Zingen in canon”: we leren enkele canons die we uit volle borst ten gehore brengen.

In het informatieblad staat meer informatie over de workshops.