Kerkdiensten

Jeugddienst Goede Herderkerk 19 mei 10.00 uur

Op zondag 19 mei 2019 is er in de Goede Herderkerk weer een jeugddienst: een dienst die wordt georganiseerd voor en met de jeugd en jongeren van wijkgemeente Goede Bron, maar tegelijkertijd toegankelijk voor jong en oud. In deze jeugddienst nemen we de input van de jeugdkerk van 5 mei mee, waarin de jongeren hebben nagedacht over het thema ‘Waar is de liefde?’. Dat thema nemen we mee in de dienst en we laten ons aan de hand van woorden van Jezus inspireren en stilzetten.

In de wereld om ons heen lijkt liefde soms ver te zoeken. Machtsmisbruik, egoïsme en onverschilligheid voeren vaak de boventoon. Hoe kunnen we het wonder van Pasen en de liefde van Jezus vormgeven in onze wereld en in Alphen aan den Rijn, op school en thuis, alleen en samen? Dat zijn de vragen die centraal staan in deze jeugddienst, die wordt geleid door onze jongerenpastor Martijn de Jong. De muziek wordt begeleid door het combo. Van harte welkom!