Workshops in de Bron 17 februari

De werkgroep Jeugd is er vooral voor de jeugd, maar wil ook graag generaties verbinden met elkaar. Het is leuk en belangrijk om van elkaar te leren en elkaar beter te leren kennen. Daarom geeft een aantal gemeenteleden workshops. Zij gaan vertellen en laten zien wat hun werk, passie of hobby is. Komt u/ jij ook?
Voor wie? Iedereen tussen de 4 en 100+

Wat: 
Jolanda Bentvelzen Workshop Gebarentaal
Wim van der Tang Workshop Stamboom
IJsbrand Eilers Workshop Hapjes maken
Johan de Mey Workshop U2/muziek
André van Gameren Workshop Stripboeken

Wanneer? Op 17 februari 2019 van 15.00 uur tot ca18.00 uur Waar? De Bron

Geef je op bij Kirsten Bruijnes (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) vóór zondag 10 februari. Graag erbij vermelden welke workshops jouw/uw voorkeur hebben. Bij opgave krijgt u/jij meer informatie