Rondom het levenseinde: de Bron 28 januari en 18 februari

Het levenseinde is met het leven gegeven. Het leek het platform van de bloeiers een goed plan om daar eens wat gerichter met elkaar naar te kijken. Er is op dit terrein van alles gaande en meningen schieten als pijlen langs elkaar heen. Maar waar sta je zelf in dit geheel? We hebben in beginsel twee avonden gepland om daar eens verder over na te denken. Dat doen we op de maandagavonden 28 januari en 18 februari in de Bron, aanvang 20.00 uur.
De eerste avond verwelkomen we in ons midden Ruud Gebel en Herma Kamphuis. Ruud zal een aantal zaken belichten die met de medische kant te maken hebben en Herma zal een aantal punten vanuit de ethiek naar voren halen.

 

De tweede avond zal mogelijk wat meer praktisch gericht zijn. Dan is het woord aan Carien Ferguson en Meindert Burema. Carien belicht dan een aantal zaken uit haar praktijk als uitvaartverzorger en Meindert een aantal thema`s uit de pastorale praktijk.