Kerkdiensten

Jeugddienst 27 januari de Bron 9.30

Wat is jouw beeld van een rechtvaardige wereld? Helpt het om ervoor te bidden? Wat doe jij eigenlijk om deze wereld mooier te maken? In deze jeugddienst staat het thema ‘Recht voor ogen’ centraal en sluiten we de Week van Gebed af. In de Week van Gebed zelf houden we op de hoogte via Instagram, Snapchat en WhatsApp. We sturen je berichten over bidden, gerechtigheid en eenheid. Ook bij Pop-Up Prayers (23 januari) nemen we even de tijd om na te denken over deze vragen.

In de jeugddienst zelf staan gebed en rechtvaardigheid centraal. Hier gaan we op een interactieve manier mee aan de slag. De voorganger is Martijn de Jong en in de dienst begeleidt het combo van de Bron de muziek. Wil je meedenken in de voorbereiding of meedoen in de dienst zelf? Laat het weten bij Martijn de Jong of kom naar Pop-Up Prayers (06-11149085 of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).