Sirkelslag YOUNG: 1 februari 2019

Sirkelslag YOUNG komt er weer aan! We spelen dit spel in de Rotonde. Dit jaar wordt het programma gepresenteerd met een live uitzending die via internet te volgen is. Via een livestream en social media staat onze groep online in verbinding met honderden andere jeugdgroepen uit heel Nederland. Deze avond van Sirkelslag begint om 19.30 uur in de Rotonde van de Bron en duurt tot ongeveer 22.00 uur. Geef je snel op bij Martijn de Jong (06-11149085 of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).

Het thema dit jaar is: ‘Een nieuw begin’. Het verhaal gaat over Jozef. Soms maak je keuzes waar je achteraf spijt van hebt, loopt je leventje niet zoals je zou willen, misschien zit je zelfs wel in de put en weet je niet hoe je eruit moet komen. Je kunt altijd opnieuw beginnen, net als Jozef in de Bijbel.