Kerkdiensten

Kindernevendienst in de Bron nov/dec/jan

Het rooster van de kindernevendienst in de Bron voor de eerstvolgende maanden ziet er als volgt uit:
*2 december: 1e zondag van de maand 
*25 december: 1e Kerstdag 
*6 januari: 1e zondag van de maand 
*20 januari: Oecumenische viering aanvang 10.00 uur 
*2 februari: 1e zondag van de maand 

 

Op de overige zondagen staat er bij in de ingang van de kerkzaal op de tafel (rechts tegen de muur) een rood koffertje, waar teken- en plakspullen in zitten als ook zoek-, kleurplaten ed. Ook liggen er naast het koffertje schootkussentjes. De bedoeling is dat je uit het koffertje voor de dienst spullen kunt kiezen die je leuk vindt, zodat je je tijdens de dienst fijn bezig kunt houden. Het schootkussentje is bedoeld als tafeltje, zodat je lekker kunt kleuren, tekenen of schrijven.
De leiding van de kindernevendienst van de Bron