Fiets de zomer in met GroeneKerkenactie

GroeneKerkenactie organiseert op zaterdag 23 juni 5 fietsroutes door heel Nederland langs Groene Kerken die hun deuren voor ú open stellen. Met de start van de zomer openen de Groene Kerken 1 dag hun deuren om u kennis te laten maken met een duurzame activiteit. Naast het plezier van fietsen met elkaar, is het enorm inspirerend om te zien wat kerken doen om de omgeving te verduurzamen. De ene kerk laat de zonnepanelen op het dak zien, de andere kerk deelt groente en fruit uit eigen tuin uit. GroeneKerkenroute vindt plaats op zaterdag 23 juni. Fietst u mee?

Hoe werkt het?
In totaal zijn er 5 fietsroutes uitgezet in alle hoeken van het land.
 Alle routes beginnen om 10.00 vanaf de diverse stations. Met de fiets (in de trein) kunt u afreizen naar plaats van bestemming of u kunt meedoen met de OV-fiets. Fietsen op eigen gelegenheid kan tussen 10.00 en 14.00. Meer informatie en aanmelden via deze website