Meditatie vanuit de Christelijke Traditie

‘Stilte geeft ademruimte aan de ziel’ (John Main)
Wie wil (leren) mediteren vanuit de christelijke traditie is elke woensdagavond van harte welkom in de bidkapel’ van de Bron. Binnenkomst van 19.00-19.15 uur, er klinkt rustige muziek. Om 19.15 volgt een woord van welkom en leest de begeleider een stukje tekst voor waarna we beginnen met mediteren. We mediteren door het - in stilte - herhalen van een gebedswoord of korte zin (mantra). Door hierop de aandacht te richten wordt het makkelijker om gedachten, beelden en zorgen los te laten. Na deze stille meditatie van 25 minuten volgt nogmaals een kort stukje muziek. Na de afsluiting is er gelegenheid in stilte te vertrekken of na te praten en ervaringen te delen.

We zijn aangesloten bij de Wereldgemeenschap voor Christelijke Meditatie (WCCM). Spiritueel leider is Laurence Freeman.
Bij de start van dit nieuwe seizoen zal op vijf meditatieavonden een korte introductie worden gegeven. Er wordt dan ingegaan op vragen als: Wat is meditatie? Hoe doe je dat? Is er een meditatietraditie binnen het christen-dom? Is mediteren geen vlucht uit de werkelijkheid en waarom zou je eigenlijk mediteren? Van harte welkom!
Voor meer informatie kunt u mailen of bellen naar Klazien Hamelink:
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., tel. 437342.